Usługi

Usługi

Głównym obszarem naszej działalności jest doradztwo w zakresie technologii informatycznych jak i projektowania wysokiej jakości elastycznych, trwałych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu systemów informatycznych.
Posiadamy doswiadczenie w nastepujacych branzach przemyslowych:

  • lotwictwo cywilne
  • przemysł Odzieżowy
  • logistyka
  • turystyka
  • systemy zarządzania dokumentami
  • telekomunikacja

Skorzystaj z naszego potencjału know-how! Wybierz nasze profesjonalne usługi.

Software Engineering

Wspieramy Państwa w realizacji procesów oprogramowania, w programowaniu zwinnym, inżynierii wymagań, modelowaniu systemów, projektowaniu odpowiedniej architektury, wdrażaniu i testowaniu oprogramowania.

Consulting IT

Doradzamy naszym Klientom jak najkorzystniej zrealizować nowy projekt lub unowocześnić dotychczasowe rozwiązanie.

Tworzenie indywidualnych rozwiązań

Zrealizujemy Państwa wizje w zależności od wymagań i wyboru platformy docelowej. Oprócz MS Windows tworzymy oprogramowanie dla systemu Mac OS X, Linux i Unix, jak również mobilnych systemów operacyjnych iOS i Android. Oferujemy również pomoc w integracji ze sklepami internetowymi opartymi na PrestaShop.

Test Management

Zmniejszymy poziom ryzyka, kosztów i czasu, wprowadzając zaawansowane metody zarządzania danymi do testowania. Przeanalizujemy razem z Państwem, która metoda jest najlepsza i zwiększy jakość rozwiązania, a także doprowadzi do oszczędności.

Zewnętrzne wsparcie we wszystkich fazach projektu

Krótkoterminowe, szybkie i kompetentne wsparcie oraz pomoc w znalezieniu innowacyjnych rozwiązań – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Preferowana forma kontaktu